Pzt – Cts: 09:00 – 18:00
+90 533 459 88 88
info@cmtcan.com

B MAC 99-7G

B MAC 99-7G

Ürün: 

Artan işçilik maliyetleriyle mücadele eden eldiven endüstrisinin akıllı ürünlere olan talebi daha acil hale geldi. Baixiang Technology, lider üretici olarak yılların birikmiş teknolojisi ve tecrübesi sayesinde, şirketin en yeni nesil yüksek hızlı ve akıllı eldiven örme makinesi B-Mac 99’u geliştirdi.

B-Mac 99, orijinal mekanik yapıyı basitleştirir ve servo ve step motor gibi çoklu motor sürücüleri kullanır, mekanik parçaları büyük ölçüde azaltır ve mekanik bakımı kolaylaştırır. Sıradan makinelerle karşılaştırıldığında, B-Mac 99 daha küçük hacme, daha düşük enerji tüketimine, daha yüksek hıza ve daha yüksek çıktıya sahiptir. Merkezi bilgisayar siparişi, gerekli parametrelerin merkezi ayarı, gerçek zamanlı geri bildirim izleme ekipmanı çalışması, çeşitli veri ve göstergelerin otomatik istatistikleri ve uzaktan gerçek zamanlı izleme sayesinde, üretim yönetimi verimliliği de büyük ölçüde iyileştirildi. Akıllı fabrikaların gelecekte gerçekleşmesi bir olasılık haline geldi.

Özellikler

 

B-Mac 99-7G

ÖZELLİKLER
ölçer 7G
iğne boyutu L3: 58 L2:52 L:46 M:42 S: 37
Ortalama çıktı 18 çift/saat
Konteyner kapasitesi 48 takım/ 20’FT 96 takım/ 40’HQ
Güç Tek fazlı, 220V, 140W
Yağlama Otomatik yağlama
dikiş yoğunluğu Adım motor kontrolörü
Kontrol ve görüntüleme sistemi Elektronik programlama, 7 inç dokunmatik ekran ve USB veri aktarımı
Sürüş sistemi Kayış tahriki, AC servo motor.
Dilim Çince/İngilizce/Rusça/Türkçe/Vietnamca/Korece/Japonca
taşıma Süper kompakt ve hafif taşıma
Boyut 990 mm (U) x 600 mm (G) x 1.700 mm (Y)
Ağırlık 150kg
Seçenekler 1 、 Tek dokunuşlu D3 cihazı
2 、 yarım parmak ve eldiven eldiven cihazı
3 、 güçlendirilmiş kasık cihazı
4 、 renkli cihaz
5 、 kızılötesi güvenlik alanı sensörü
6 、 Güvenlik kapağı

Özellikler:

1. Serbest beden örgü: Bilgisayar ayarları ve iğne seçme tamburu üzerindeki iğneler değiştirilerek aynı makinede farklı bedenlerde eldiven örülebilir.
2. Daha küçük hacim: Eski modelle karşılaştırıldığında, B-Mac 99, taban alanında %20’lik bir azalmaya sahiptir. Sınırlı bir fabrika alanına daha fazla makine yerleştirilebilir ve bu da genel üretkenliği artırır.
3. Daha yüksek hız, daha yüksek çıktı ve daha az hata: Gelişmiş servo motor tahrik sistemi, örgü, vites değiştirme ve sıfırlamanın benzeri görülmemiş bir yüksek çalışma hızına ulaşmasını sağlayarak çıktıyı %30’dan fazla artırır. Çok sayıda önceki mekanik tahrik yapısı ortadan kaldırılarak mekanik arıza azaltıldı ve her operatör daha fazla makineyle ilgilenebilir.
4. Daha Akıllı:Güçlü entegre bilgisayar sistemi, tüm eldiven özelliklerini saklayabilir. USB bellek arabirimi aracılığıyla büyük miktarda veri aktarılabilir, bu da her makineye ayrı ayrı kurma gereğini ortadan kaldırarak çok zaman kazandırır. 7 inç dokunmatik ekranlı işletim paneli, işlemi daha basit ve ekranı daha özlü hale getiren kullanıcı dostu bir tasarım konseptini benimser.
5. Daha fazla enerji tasarrufu: Ultra küçük ve ultra ince araba, makinenin yükünü azaltabilir, son derece hızlı dönüş, yüksek hızlı çalışmayı gerçekleştirebilir, yüksek hızlı çalışma sırasında atalet darbe kuvvetini azaltabilir ve güç tüketimini azaltabilir. %25’ten fazla.
6. Kayış Tahrikli vagon:Sorunsuz çalışma, yüksek stabilite ve enerji verimliliği özelliklerine sahiptir ve taşıyıcı hareketinin hassas değişken kontrolü, üretkenliği artırır ve bakımı kolaylaştırır.
7. Bilek kontrolü: step motor elastik iplik çıkışını kontrol eder, bilek genişliğini akıllıca kontrol eder ve her eldiven parçasının kalitesini garanti eder.
8. Dikiş yoğunluğu kontrolü: Adım motoru, ellere daha iyi oturması için eldivenin herhangi bir konumunda dikiş yoğunluğunu hassas bir şekilde ayarlar.
9. Otomatik yağlama: Gerekli tüm parçalara yağlama sağlar, minimum aşınma ve daha kolay bakım için makinenin tüm parçalarına yeterli koruma sağlar.

Ürün parçaları

Akıllı Eldivenler