Pzt – Cts: 09:00 – 18:00
+90 533 459 88 88
info@cmtcan.com

B Mac 99-21G

B Mac 99-21G

Ürün: 

Şirket Adı, müşteri ihtiyaçlarını derinlemesine anlayan ve güçlü inovasyon yeteneklerine sahip 21 iğneli bir eldiven örme makinesi geliştirdi. 21 iğneli eldivenler hafif, incedir ve tıpkı insan derisinin ikinci tabakası gibi elin şekline çok yakındır. 21 gauge eldiven giymek özellikle hassas montaj ve tıbbi işler için uygundur ve bu eldivenler kaplamalı eldiven olarak da kullanılabilir.

Şartname:

Yüksek Hızlı Akıllı Telefon Serisi/B-Mac 99-21G

Şartname
Kişiler 21G
boy Boy: 154 M: ​​​​144 S: 134
ortalama verim 5 çift/saat
konteyner kapasitesi 48 takım/ 20’FT 96 takım/ 40’HQ
güç kaynağı Tek Fazlı, 220V, 140W
Yağ tedarik yöntemi Otomatik yağ beslemesi
örgü yoğunluğu Step Motor Kontrolü
Kontrol ve Görüntüleme Sistemi Bilgisayar kontrolü, 7 inç dokunmatik ekran, USB veri aktarımı
İletim sistemi Kayış Tahrik, AC Servo Motor
dilim Çince/İngilizce/Rusça/Türkçe/Vietnamca/Korece/Japonca
burun Ultra küçük ve ultra ince kafa tasarımı
boy 990 mm (U) x 600 mm (G) x 1.700 mm (Y)
ağırlık 150kg
Opsiyonel cihaz 1 Tek tuşla kısa çatal
2 Yarım parmak cihazı
3 U2 cihazı
4 U3 cihazı
5 İki renkli cihaz
6 Kızılötesi koruma cihazı
7 Koruyucu kapak
8 U6/ananas desenli eldiven cihazı

Özellikler:

1. Tam beden örme: Bilgisayar ayarları ve iğne seçme silindiri üzerindeki iğneler değiştirilerek aynı makinede farklı boylarda eldiven örülebilir.
2. Daha küçük boyut: B-Mac 99, eski modellere kıyasla %20 daha az yer kaplar. Sınırlı fabrika alanına daha fazla makine yerleştirilebilir, bu da genel üretkenliği artırır.
3. Daha yüksek hız, daha yüksek çıktı ve daha az arıza: Gelişmiş servo motorlar tarafından tahrik edilen dokuma, vites değiştirme ve sıfırlama, benzeri görülmemiş bir çalışma hızına ulaştı ve çıktı %30’dan fazla arttı. Ve çok sayıda orijinal mekanik şanzıman yapısının iptali nedeniyle, bakım oranı büyük ölçüde azalır ve tamirciler için bakım makinelerinin sayısı iki katından fazla olabilir.
4. Daha Akıllı: Güçlü bir entegre bilgisayar sistemi kullanarak, tüm eldiven zanaat verilerini depolayabilir. Her makinede ayrı ayarlara gerek kalmadan USB bellek arabirimi üzerinden büyük miktarda veri aktarılabilir, bu da zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlar. 7 inç dokunmatik ekranlı işletim paneli, işlemi daha kolay ve ekranı daha özlü hale getiren insanlaştırılmış tasarım konseptini benimser.
5. Daha fazla güç tasarrufu: Ultra küçük ve ultra ince makine kafası, taşıma yükünü azaltabilir, son derece hızlı dönüş, yüksek hızlı çalışma gerçekleştirebilir, yüksek hızlı çalışma sırasında atalet darbe kuvvetini azaltabilir ve güç tüketimini birden fazla azaltabilir. %25.
6. Makine kafası tahriki: Kayış tahrik sistemi, makine kafasının düzgün ileri geri hareketini ve üretkenliği artıran kararlı çalışmayı gerçekleştirir.
7. Pençe kontrolü: Step motor, lastik bandın çıkışını kontrol eder ve her eldivenin kalitesini garanti eden manşetin genişliğini akıllıca kontrol eder.
8. Yoğunluk kontrolü: Step motor, eldivenin herhangi bir konumunun yoğunluğunu ayarlayabilen dokuma yoğunluğunu kontrol ederek eldiveni ele daha rahat hale getirir.
9.Merkezi yağ beslemesi: Akıllı yağ besleme sistemi, aşınma ve yıpranmayı azaltmak için gerekli parçalara otomatik olarak yağlama yağı ekler.

Ürün parçaları

Akıllı Eldivenler